KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13431082
nr 1343 1082
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Stadsgården med utsikt mot Slussen, bär signatur HL, 24x32 cm
måndag 24 augusti 2020
kl 19:12:03
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm